Natinuel - NOVODOBÁ KŮŽE, ŠPIČKOVÝ VÝSLEDEK

Natinuel je první značka, která na trh s krásou zavádí koncepci interaktivity! Jde o skutečné působení bio-mikro-chirurgie na kůži, jejímž cílem je kompletní procesy omlazování a restrukturalizace kůže.

Natinuel usiluje o zachování biologického základu kůže. Nestačí si dávat pozor pouze na vrásky, kožní skvrny a gravitační působení na kůži - dnes má výzkum nový cíl. Už se nezaměřujeme pouze na „příznaky“, ale s více komplexním pohledem, na kůži - usilujeme o rozšíření účinnosti jejího metabolismu.

Natinuel je výsledkem motivace velmi renomovaného dermatologa s obrovským týmem lidí, které spojovala vize nové kosmetiky, nové kosmetické péče o pleť, řadě kosmetických produktů věnující se péči a zdraví pokožky, a bude založena na nejnovějších výsledcích výzkumu a inovacích v dermatologii a estetických zkušenostech v konsolidovaném odvětví.

Základní charakteristika Natinuel: Je to odpověď na požadavky Vaší pleti: Představuje ideální propojení mezi medicínou a estetickou, které umožňuje překonat nyní již zastaralý koncept používané kosmetiky a otevírá nám nové obzory a možnosti v oblasti aplikace estetických molekulárních bioceutik. Jakýkoliv výrobek, pro profesionální nebo domácí péči, obsahuje řadu vybraných účinných látek, působících synergicky a cíleně na různé kožní projevy. Jedná se o nejnovější generaci produktů. Natinuel je první značka, která na trh s krásou zavádí koncepci interaktivity! Jde o skutečné působení bio-mikro-chirurgie na kůži, jejímž cílem je kompletní procesy omlazování a restrukturalizace kůže.

Natinuel jsou bioceutika při jejichž realizaci stáli profesionálové specializovaní na různé oblasti estetické medicíny,  dermatologie, farmacie a kosmetologie. Bioceutika jsou výrobky, jejichž síla,  potenciál a jedinečnost je odlišují od jiných estetických výrobků. Výroba produktů Natinuel a jejich reálná hodnota je podložena skutečným vědeckým výzkumem  a v konfrontaci jak s laiky, tak s lékaři svou účinností a a kvalitou nezvratná. Bioceutický produkt je výrobek nové generace vysoké dermatologické aktivity. Používají se pouze látky, u kterých je prokázána vědecká účinost a jejichž biochemický mechanismus působí na různé typy kožních buňek. Bioceutika jsou schopny selektivně působit na různé strukturální změny v celém orgánu kůže a v podkoží.

Výroba kosmetiky Natinuel je výhradně  realizována v Itálii a je určena pro profesionální odbornou práci pro  mimořádný efekt.

Změna, kterou přínáší Natinuel je opravdu úspěšný boj proti stáří. Díky multifunkčním vlastnostem produktů z domácí řady Natinuel, stačí každý den aplikovat jeden produkt na kůži. Používáním domácí péče řady Natinuel výrazně ovlivňujete působení salonního ošetření Natinuel a maximalizujete péči a ochranu Vaší pokožky. Při profesionálním  ošetření Natinuel se intenzivně ozdravuje pokožka,  následnou domácí péčí se završuje regenerace a návrat přirozených vlastností pokožky.

Bioceutika Natinuel léčí projevy kůže a zárověň jde o spojení péče o tělo a duši. Zrychlené životní tempo,  zhoršené podnebí, méně kvalitní strava, přítomnost alergenů v okolí i další aspekty přímo souvisí i se stavem duše, který se může odrážet i ve stavu, vzhledu naší  pleti..

,,Žena, která si chce zachovat svoji krásu bez zásahu skalpelu, předejít a zpomalit stárnutí, využívá přínosu nové rychlé a trvalé  krásy Natinuel“

Omladit strukturální prvky pokožky znamená komplexní působení, protože do hry vstupují mnohé biochemické faktory. A je to možné!!!
Je potřeba dobře znát různé metabolické změny a používat látky ve vhodných koncentracích, které mají vědeckou logiku a skutečný bioaktivní účinek ... Natinuel je tu pro vás.


KOSMETICKÁ OŠETŘENÍ

INTENZIVNI HYDRATACE PLETI 850 Kč

KUPEROZNI PLET (žíky) 950 Kč

AKNÉ STOP 850 Kč

ZÁNĚTY KŮŽE 850 Kč

LIFTUJÍCÍ OŠETŘENÍ 1150 Kč

MATRIX FORMULE NA KOLAGEN III 1250 Kč

INTERAKTIVNÍ  BIOAKTIVNI OŠETŘENÍ (OMLAZENI PLETI) 1600 Kč

CHEMICKÉ PEELINGY 850-1500 Kč

DEPIGMENTACE PLETI 950 Kč

OŠETŘENÍ OČNÍHO OKOLÍ ( botolift) 550 Kč

BIOLIFTING PLETI 1250 Kč